Yıkıkkemer Halı Yıkama


Tekoğlu Halı Yıkama

Yıkıkkemer Halı Yıkama Fiyatları ve kalitesi ile Yıkıkkemerde hizmetinizdedir.

Tekoğlu halı yıkama olarak kişiye özel halı yıkama, koltuk yıkama, yastık yıkama, battaniye yıkama, halı tamiri, ve stor perde yıkama gibi tüm ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz.

17 yıllık tecrübemizle sektörün öncü firmalarından birisiyiz, %100 müşteri memnuniyeti, kapıda kredi kartı ile ödeme ve ücretsiz servis gibi imkanlarımızdan yararlanmak için hemen arayın, halılarınızı ekonomik şartlarda ilk günkü gibi tertemiz yıkayıp teslim edelim.

Avrupa’dan ithal özel CNC halı yıkama makina parkurumuz, 5000m2 kapalı alanımızla halı yıkama sektörünün dev kuruluşu olan Tekoğlu Halı Yıkama’da halılarınızı güvenle yıkatabilirsiniz.

Firmamız Avrupa’nın 1 numaralı halı şampuanı olan ERA111 kullanmaktadır. ERA111, Antibakteriyel, Antialerjik ve Antistatik özellikleri ile Dünya’nın yerli üretim sayılı halı şampuanlarından biridir. ERA111 ile halılarınız ilk günkü parlaklığında ve tertemiz olur.

Yıkıkkemer’de halı yıkama firmaları

Yıkıkkemer halı yıkama firmaları arasında Tekoğlu Halı Yıkama en iddialı halı yıkama fabrikası olarak ön plana çıkmakta, inpvasyon ve AR-GE çalışmaları ile sektöre her yıl yeni bir teknolojiyi kazandırmaktadır.

Halılarımız üzerinde yalın ayak dolaşırız, çocuklarımız halılarımızın üzerinde emekler, uzanır ve günboyu oyunlar oynar. Evcil hayvanlarımızda evimizde halılarımızın üzerinde gezerler. Bu yüzden merdivenaltı, oto yıkamacı vb. hijyenik olmayan ortamlarda yıkattığınız halılarınız sağlığınız açısından büyük tehlikeler getirir.

Yıkıkkemer’de halı yıkama hizmeti almak için hemen arayın! gelip halılarınızı alalım ve tertemiz bir şekilde teslim edelim.

Tekoğlu Halı Yıkama

Halılarınız fabrikamızda yıkanırken, başkalarının halıları ile kesinlikle karışmaz! Kişiye özel halı yıkama sistemimizde büyük bir titizlikle yürütülen Yıkıkkemer Halı Yıkama hizmetlerimiz Türkiye’nin en büyük halı yıkama fabrikası Tekoğlu Halı Yıkama Tesislerinde yapılmaktadır. Bunun dışında servisimizde sunduğumuz diğer hizmetlerimizden de yüksek kalitede yararlanabilirsiniz.

Halılarınız Tekoğlu Halı Yıkama’da güvende!

Whatsapp Destek Hattı
WhatsApp

İletişime geçmek için hemen tıklayınız