STOR & ZEBRA PERDE YIKAMA

Stor perde yıkama hizmeti verdiğimiz tüm müşterilerimiz, servisimizi tanıdıklarına da tavsiye ediyor. Stor perdeler son yıllarda hanımların başlıca tercihlerinden biridir. Lüks görünümü, ergonomik yapısı ve kullanım kolaylığı ile evinizin yegane eşyalarından biri stor perdeler. Hanımların daha satın alma aşamasında ilk merak ettiği konulardan birisi, temizliğinin nasıl yapıldığıdır.

Her 100 müşteriden 99’u servisimizi tanıdıklarına da tavsiye ediyor.

Stor perde yıkama işlemleri dikkat gerektiren ve hassas uygulamalardan oluşmaktadır. Yıkama işlemi mutlaka profesyonel yetkin kişilerce yapılmalı, bu sayede oluşabilecek deformasyonlar ve istenmeyen durumlarla karşılaşılmaz. Stor perdeler yapıları gereği toz ve kirlere çok çabuk maruz kalarak kısa sürede bakterilerin yuvası haline gelebilir.

Uzmanlar perde yıkama işlemlerinin en geç 6 ayda bir yapılması konusunda uyarıyor.

Evinizde yapacağınız basit temizlik uygulamaları derinlemesine bir temizlik sağlamaz, geçici olarak yapılan bir temizlik daha çok bakteri üremesine neden olabilir. Servisimizde kullandığımız deterjanlar TSE onaylı, doğal ürünlerden oluşmaktadır. Profesyonel ekibimiz stor perdelerinizi büyük bir titizlikle yıkamaktadır. Elemanlarımız eğitimli ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. 100% müşteri memnuniyeti politikamızla stor perde uygulamalarında İstanbul’un en iddialı firmalarından birisiyiz. Tüm yıkama işlemlerimiz kişiye özel olarak, Avrupa’dan ithal özel makina parkurumuzda yapılmaktadır.

Stor Perdelerinizi Profesyonellere Teslim Edin!

Türkiye’nin en büyük halı yıkama kompleksi Tekoğlu Halı Yıkama tesislerinde tüm eşyalarınız 5000m² kapalı alanda, günlük 2000m² yıkama kapasitemiz ile profesyonel olarak özenle yıkamaktayız. Stor ve Zebra perde yıkama uygulamalarımızdan yararlanan tüm müşterilerimiz firmamız hakkında olumlu görüşlerini bildirmektedir. Sizde diğer müşterilerimizin yorumlarına “müşteri yorumları” sayfamızdan ulaşabilir. Diğer müşterilerimiz içinde firmamız hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

İzmir'in tüm ilçelerde hizmet veren servisimiz her an çağrılarınızı beklemektedir. Aynı gün ücretsiz servis olanakları ile adresinize gelir, eşyalarınızı alarak yıkama işlemi için fabrikamızda getirirler. Birlikte belirlediğimiz tarih ve saatte eşyalarınız adresinize ulaşır.

Tel: 444 43 40 - Gsm: 0533 425 59 65

STOR & ZEBRA PERDE YIKAMA

Stor Perde

Stor Perde

Stor Perde

Whatsapp Destek Hattı
WhatsApp

İletişime geçmek için hemen tıklayınız