Yeşilyurt Halı Yıkama


Tekoğlu Halı Yıkama

Yeşilyurt Halı Yıkama Servisi

Yeşilyurt halı yıkama servisinde halılarınız hiçbir bulaşı riski taşımadan kişiye özel yıkama sistemlerimizde güvenle yıkanır. Patentli temizlik yötemlerimiz, bilinen bütün bakteri ve virüsleri %99,9 oranında temizleyerek uzun süre hijyenik dokusunu korur.

Üstelik tamamen doğal!

İnsan sağlığına zararlı hiçbir deterjanı kullanmıyoruz. Tamamen doğal, “Vegan” halı şampuanları ile etkin koruma bir arada!

Yeşilyurt'un en iyi halı yıkama servisi "Tekoğlu”

Tekoğlu Halı Yıkama Yeşilyurtta tüm kısımlarda süper hızlı servis hizmeti sağlamaktadır. 17 Yıllık tecrübesi, güleryüzlü hizmet anlayışı ve Avrupa standartlarında halı yıkama hizmeti sağlayan Tekoğlu Halı Yıkama Servisi %100 müşteri memnuniyeti prensibine dayalı şirket politikası uygulamaktadır.

Servisimiz, tüm kısımlara gün içinde en hızlı biçimde hizmet vermektedir. Servisimizde tüm halı, yorgan, yastık, battaniye, stor ve zebra perdelerinizi gönül rahatlığı ile temizletebilirsiniz.

Servisimiz tüm teknolojik alt yapıya sahiptir. Kapıda kredi kartı ile veya Mobil ödeme gibi birçok ödeme sistemini güvenilir bir şekilde müşterilerine sunmaktadır.

Yeşilyurtta 2.000 dolayında müşteri portföyüne sahip, tercih ve tavsiye edilen bir firma olarak Yeşilyurtlu müşterilerine her zaman en kaliteli hizmeti vermenin mutluluğu ile daima hizmetinizde!

Yeşilyurt Halı Yıkama fiyatları ve kalitesi ile servisimiz de halılarınız başka müşteri halıları ile karışmadan, size özel olarak tek tek yıkanmaktadır. Halılarınız servisimizde tüm temizleme sürecinde tam olarak profesyonel bir yolculuk yaparak evlerinize %100 hijyen garantili olarak ulaşmaktadır. Yeşilyurt Halı Yıkama yerleri yüzdeyüz yerli imalat olan, Era111 Endüstriyel Naturemax halı şampuanları kullanmaktadır.

Era111 Avrupa’nın 1 numaralı deterjan markasıdır. Birçok alanda kullanılan ERA111 ile firmamızda yıkanan eşyalarınız %100 hijyenik olarak temizlenir.

    Yeşilyurt halı yıkama firması arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Yeşilyurt Stor Perde Yıkama

Son yılların en çok tercih edilen Home Textile ürünlerinden biri olan Stor Perdeler, şık tasarımları ve ergonomik yapıları ile çok tercih edilen bir ürün haline geldi. Stor perdelerin hayatımıza girmesiyle evlerimizinde havası bir o kadar değiştiğini söyleyebiliriz. Ancak! artı yönleri olmasına rağmen stor perde yıkama işlemi çok zahmetli ve kesinlikle profesyonel ellerde yıkanması gereken bir üründür.

Yeşilyurt Stor perde yıkama hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgileri aşağıda sizler için derledik. Dilerseniz öncesinde “Evde Stor Perde Nasıl Temizlenir?” makalemize de bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Stor Perde Yıkama uygulaması mutlaka profesyonel bir ekip tarafından yapılmalıdır. Bunun nedeni, stor perdeler birçok sökülebilir hassas malzemelerden üretilmektedir. Ayrıca kullanılması gereken profesonel deterjanlar ve kumaşın zarar görmeden karkastan sökülmesi gibi hayati öneme sahip birdizi uygulamadan geçmek zorundadır.

Bu işlemler dikkatlice ve profesyonel kişilerce yapılmadığında güzelim perdeleriniz, geri dönüşü olmayan deformasyonlara maruz kalır ve çöpe atmak zorunda kalabilirsiniz.

Yeşilyurt Stor Perde Yıkama uygulamalarımız profesyonel ekiplerimizce uygulanmaktadır. Perde karkası veya kumaşlarınızda en ufak bir deformasyona maruz kalmadan, talimatnamelere göre sökülür, temizlenir ve adresinize teslim edilir. Yeşilyurtta birçok müşterimiz, bilinçsiz yıkama atölyelerine verdikleri perdelerinin çöpe gittiğinden bahsediyor ve stor perdelerini yıkatmaktan korkarak uygulama hizmeti almak istiyordu! Taa ki servisimizdeki uygulamaları görene kadar!

Sizde Yeşilyurt Stor perde yıkama hizmetlerimizden yararlanmak için işi ehline bırakın ve şimdi bizi arayın!

Profesyonel Stor Perde Yıkama Servisi

Yeşilyurt halı tamiri konusunda da tek adresiniz Tekoğlu Halı Yıkama! Aslına uygun tüm halı tadilatlarınız fabrikamızda işinin ehli, bu işe gönül vermiş ustalarımızca tadilat edilmektedir. Ayrıca antika halılarınızda büyük bir özenle bünyemizde tadilat edilebilmekte, ilk günkü halini alarak uzun yıllar saklamanıza yardımcı olmaktadır.

   “Yeşilyurt Halı Yıkama Telefon Numaralarımız”
Tekoğlu Halı Yıkama

Tekoğlu Halı Yıkama Fabrikaları

Tekoğlu halı yıkama fabrikaları arasında servisimiz hatırı sayılır bir yere sahip, sektörün öncü firmalarından biriyiz. İşimize azami özen gösteriyor ve en temel politikamız müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ve %100 hijyenik, sağlığınıza son derece önem veren şirket politikalarımızdır. Bilindiği üzere halı yıkama sektörü insan sağlığı açısından son derece önemlidir ve hijyenik olarak yıkanmayan bir halı sağlığınız için ciddi tehlikeleri üzerinde taşır.

Yeşilyurt halı yıkamacılar konusunda şanslı ilçelerden biridir zira çoğunluğu kaliteli çalışmalar yapan iyi firmalardan oluşuyor. Biribiri ile kalite anlamında büyük bir rekabet içinde olan birçok halı yıkama firması bulunuyor. Buda Yeşilyurt için bu anlamda artı bir farkındalık sağlıyor. Bu firmalara birkaç örnek vermek gerekirse Rekor halı yıkama kaliteli firmalardan biridir ve tavsiye edebiliriz.Yeşilyurt halı yıkamacılar konusunda şanslı ilçelerden biridir zira çoğunluğu kaliteli çalışmalar yapan iyi firmalardan oluşuyor. Biribiri ile kalite anlamında büyük bir rekabet içinde olan birçok halı yıkama firması bulunuyor. Buda Yeşilyurt için bu anlamda artı bir farkındalık sağlıyor. Bu firmalara birkaç örnek vermek gerekirse Rekor halı yıkama kaliteli firmalardan biridir ve tavsiye edebiliriz.

Servisimiz çeyrek asırdır Yeşilyurtta halı yıkama yerleri ve temizlik hizmetlerini büyük bir titizlikle yapıyor. 200 bine yakın müşteri portföyümüzle Yeşilyurt’de lider firmalardan biriyiz. Müşterilerimizin büyük bir bölümü servisimizi ” Yeşilyurt En İyi Halı Yıkama ” olarak onurlandırıyorlar. Yıllardır birlikte çalıştığımız tüm müşterilerimize müteşekkir olduğumuzu bir kez daha belirtmek istiyoruz.

Sizde Yeşilyurtta profesyonel bir halı yıkama firması ile çalışmak istemez misiniz? Eğitimli, güler yüzlü ekiplerimiz günboyu çağrılarınızı beklemektedir. Adresinizden teslim alınan eşyalarınız tekrar teslim edildiği vakte kadar profesyonel bir süreçten geçer ve %100 hijyenik olarak evlerinize serilir.

Yeşilyurt Koltuk Yıkama

Yeşilyurt koltuk yıkama hizmetlerimiz, eğitimli teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Personelimiz tüm koltuk kumaşları hakkında gerekli tüm donanıma sahiptir. Kumaşa göre temizlik yöntemini belirleyerek derinlemesine bir temizlik uygulamasını profesyonelce gerçekleştirir.

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama ile ilgili merak ettiklerinizi bu sayfadan inceleyebilirsiniz:

İşlem süresi yaklaşık 1 saattir. Kuruma süresi 3 ila 7 saat arasında değişmektedir.

Yeşilyurt koltuk yıkama hizmeti almak için öncelikle randevu almanız gerekmektedir. Profesyonel bir koltuk yıkama deneyimi için şimdi bizi arayın!

Yeşilyurt Yorgan Yıkama

Tekoğlu Halı Yıkama

Yeşilyurt yorgan yıkama uygulamalarımız, endüstriyel, tam otomatik elmas kazan makinalarımızda yapılmaktadır. Eşyalarınız hiçbir şekilde deformasyona maruz kalmadan, derinlemesine temizlenir. Makinalarımızda her yıkamada yalnızca sizin eşyalarınız yıkanır. Bu sayede kesinlikle bir bulaşı riskine maruz kalmaz! Bu konuya çok büyük önem veriyoruz. Sağlığınız bizim için para kazanmaktan önce gelir, işletmemiz sağlığınız için gerekli tüm önlemleri almaktadır.

Yorgan, nevresim ve battaniyelerinizi servisimizde güvenle yıkatın.

Tekoğlu Halı Yıkama

Yorgan Yıkama

Yorgan yıkama uygulamalarımız hakkında detaylı bilgileri bu sayfada sizler için açıkladık:

Yeşilyurt Halı Tamiri

Tekoğlu Halı Yıkama

Yeşilyurt halı tamiri hizmetlerimizi işinin ehli ve Türkiye’nin en iyi halı ustalarımız gerçekleştiriyor. İster el dokuma, ister antika ve isterseniz aile yadigarı halı ve kilimleriniz aslına uygun olarak tamir edilebilir. Saçak tamiri ve overlok işleri içinde bizi arayabilirsiniz.

İşletmemizce gerçekleştirilen halı tamiri işlemleri sonrasında halılarınızı uzun yıllar muhafaza edebilir, gelecek nesillere aktarabilirsiniz.

Halı Tamiri

Halı tamiri sayfamızda uygulamalarımız hakkında detaylı bir rehber hazırladık:

Pratik Bilgiler

ilginizi çekebilir:

Whatsapp Destek Hattı
WhatsApp

İletişime geçmek için hemen tıklayınız