Üçyol Halı Yıkama


Tekoğlu Halı Yıkama

Üçyol Halı Yıkama Servisi

Üçyol halı yıkama servisi olarak 20 yıldır üçyolda yaşayan halkımızın hizmetindeyiz.

    Halılarınız fabrikamızda, başkalarının halıları ile karışmadan “kişiye özel” yıkanmaktadır.

Avrupa’dan ithal özel makina parkurumuzda halılarınız başkalarının halıları ile karışmadan ve el değmeden büyük bir titizlikle yıkanır. Doğal kurutma odalarımızda tamamen doğal imkanlarla kurutulur ve paketlenir. Firmamızda halılarınıza büyük bir değer veriyoruz ve Avrupa’nın bir numarası ERA111 Endüstriyel Naturemax Halı Şampuanları kullanıyoruz. ERA111 antibakteriyel, antistatik ve antialerjik özellikleri ile mükemmel bir halı yıkama deneyimi sunuyor.

halı yıkama firmaları arasında daima öncü bir kuruluş olarak %100 müşteri memnuniyetini amaçlıyor, buna göre her yıl çalışmalarımızı, müşteri odaklı revize ediyoruz.

Üçyol Halı Yıkama

Tekoğlu Halı Yıkama Hizmetleri, bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Servisimizde hertürlü halınızı yıkatabilirsiniz. Her halıyı kendi cinsine göre, özel halı yıkama teknikleri ile yıkıyoruz. Bilindiği üzere her halı aynı yıkama işlemine tabi tutulamaz örneğin, antika halıları makina halıları ile aynı şekilde yıkanması halının antika olması sebebi ile deformasyonlara yada renk atmalarına maruz kalabilir. Bu yüzden her halının yıkanma şekli farklıdır. Bu tür hassas halılarınızı yıkamacınıza teslim etmeden önce yıkama hakkında bilgi alınız. Güvenilir olmayan kişilere halılarınızı teslim etmeyiniz.

Üçyol’da 20 yılı aşkın süredir binlerce müşterimize hizmet veriyoruz. Bu yüzden Üçyol halı yıkama firması dendiği zaman akla ilk gelen firma olma özelliğine sahibiz. Bize 20 yıldır halılarını güvenerek teslim eden ve çevrelerine tavsiye eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Servisimizde yıkatabileceğiniz hassas halı türlerinden bazıları aşağıda belirtilmiştir.

 • 1. El Dokuma Halı Yıkama
 • 2. Antika Halı Yıkama
 • 3. Step Halı Yıkama
 • 4. Bambu Halı Yıkama
 • 5. Nepal Halı Yıkama
 • Tekoğlu Halı Yıkama

  Halılarınız Tekoğlu Halı Yıkama’da güvende!

  Whatsapp Destek Hattı
  WhatsApp

  İletişime geçmek için hemen tıklayınız