Sarnıç Halı Yıkama


Tekoğlu Halı Yıkama

Sarnıç Halı Yıkama

Tekoğlu Halı Yıkama Fabrikası, hertürlü el dokuma, antika ve makina halılarınızı el değmeden profesyonel bir yıkama vadediyor.

Halı yıkama sektöründe 15 yıllık tecrübemizle Sarnıçta halı yıkama hizmetleri veriyoruz. İşimizde kurumsallık ve %100 müşteri memnuniyetine özen gösteriyoruz bunun için sosyal medya dahil tüm mecralarda müşterilerimiz, firmamız hakkında görüşlerini belirtiyorlar.

Tekoğlu halı yıkama yaptığı inovatif çalışmalarla hizmetlerine her yıl bir yenisini ekliyor. Artık Tekoplu Halı Yıkama’dan aldığınız hizmetleri kapıda kredi kartı ile de ödeyebilir, dilerseniz taksit yaptırabilirsiniz.

Firmamızda halılarınız hangi halı yıkama işlemlerinden geçiyor merak ediyorsanız Halı Yıkama Aşamaları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

   Servisimizde halılarınız başkalarının halıları ile kesinlikle karışmaz!

Sarnıç halı yıkama fiyatları ve kalitesiyle Tekoğlu halı yıkama binlerce müşteri portföyüne sahiptir. Sarnıçta firmamızı tercih eden müşterilerimiz firmamızdan aldıkları temizlik deneyimini çevrelerine tavsiye ederek firmamızı onurlandırıyorlar.

Tekoğlu halı yıkama olarak Sarnıç el dokuma halı yıkama hizmetlerimizi Avrupa’nın 1 numaralı halı şampuanı olan ERA111 Endüstriyel Naturemax ile uyguluyoruz. Halılarınız ERA111 ile herzaman daha temiz ve daha parlak bir görünüme kavuşur. Antibakteriyel, Antialerjik ve Antistatik özelliklerinin yanında mükemmel kokusuyla evinizde bahar havası estirir.

Sizde Sarnıç halı yıkama firması arıyorsanız doğru adrestesiniz. Arayın gelelim. Müşteri hizmetlerimiz günün her saati çağrılarınızı bekliyor. Ücretsiz servis olanaklarımızla daima hizmetinizdeyiz.

Tekoğlu Halı Yıkama

Servisimiz avrupa’nın bir numaralı halı şampuanlarını tercih etmektedir. %100 hijyen ve anti alerjik etkisi ile Era111 halı şampuanları halılarınızı ilk günkü parlaklığına kavuşturuyor. Sizin ve sevdiklerinizin sağlığına önem veriyoruz ve Sarnıçta en iyi halı yıkama uygulamalarını en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Bu yüzden diyoruz ki;

Sarnıçta halı yıkatırken macera aramayın!
Bizi Arayın!

Uyarı!

Son yıllarda özellikle Sarnıç ve çevresinde korsan halı yıkama firmaları peydah oldu. Hijyenden uzak ve güvenlirliliği bulunmayan bu gibi yerlerde halı yıkatmanız öncelikle sağlığınız açısından geri dönüşü olmayan sonuçlar doğurabilir. Bunun dışında başta vergi, elektrik ve su giderleri gibi kalemlerde yüksek kaçak kullanım oranı ile ülke ekonomisine de darbe vuran bu gibi firmalardan hizmet almamanızı tavsiye ediyoruz.

Servisimizde yıkanan halılarınız başkalarının halıları ile karışmadan ve el değmeden kişiye özel olarak yıkanmaktadır. Son sistem yıkama, durulama, sıkma ve kurutma teknolojilerinin kullanıldığı tesislerimizde günlük 2000m² halı yıkanmaktadır.

Whatsapp Destek Hattı
WhatsApp

İletişime geçmek için hemen tıklayınız