Karabağlar Halı Yıkama


Tekoğlu Halı Yıkama

Karabağlar Halı Yıkama Servisi

Karabağlar Halı Yıkama Servis hizmetlerimizi Türkiye’nin en büyük halı yıkama fabrikasında gerçekleştiriyoruz. 20 yıldır halı yıkama sektöründe hizmet veren fabrikamız geçen yıllar içinde her yıl yaptığı ar-ge çalışmaları ile geliştirdiği makina parkuruna yeni makinalar ekleyerek halı yıkama hizmet sektöründe Türkiye’de 1 numaradır.

   Halılarınız başkalarının halıları ile karışmadan, kişiye özel olarak yıkanır.

Avrupadan ithal özel bant sistemli makina parkurumuzda halılarınız el değmeden ve başkalarının halıları ile karışmadan, sadece size özel olarak yıkanmaktadır. Tesislerimiz tam otomatik özel sistemlerle donatılmış, teknolojinin tüm nimetlerinden yararlanmaktadır. Firmamızda Avrupa’nın bir numarası ERA111 Endüstriyel Naturemax Halı Şampuanları kullanılmaktadır. Era111 halıya derinlemesine nüfuz ederek kirden, tozdan eser bırakmaz. Halılarınız ilk günkü canlılığında rengarenk parıldar ve 100% hijyenik olarak uzun süre temizliğini korur. Era111 antibakteriyel, antistatik ve antialerjik doğal materyallerden oluşmaktadır.

Halılarınızı profesyonellere teslim edin!

Tekoğlu Halı Yıkama

Karabağlar halı yıkama uygulamaları 20 yıllık bilgi birikimi ve profesyonel bir anlayışla gerçekleşmektedir. Çağrınızdan itibaren geçen tüm süreçler tam profesyonellik içerir. İzmirdeki gezici servislerimiz Karabağlar halı yıkama servisi arayan tüm müşterilerimizin her an çağrılarını beklemektedir.

Karabağlar’da Halı Yıkama

Halı yıkama ciddiyet gerektiren bir uygulamadır. Evde yapılan süpürme işlemi halıyı sadece yüzeysel olarak temizler, halı diplerine yerleşen toz ve mikroplar burada yuvalanarak büyük bir hızla çoğalır. Hepimiz evimizde geçirdiğimiz tüm vakitlerimizi halılarımızın üzerinde geçiriyoruz. Çocuklarımız, evcil hayvanlarımız tüm ailemiz halılarımızın üzerinde uzanır, yalınayak geziniyoruz. Tüm bunları düşündüğümüzde kapınıza çağırdığınız Karabağlar halı yıkama servisinin liyakat sahibi bir firma olup olmadığını iyi anlamak gerekir. Merdivenaltı bir halı yıkamacıda yıkanan halılar, zeminde oluşturulmuş ilkel bir havuzda onlarca halının bir arada yıkandığı mikrop yuvalarından başka birşey değildir. Bir oto yıkamacıda yıkanan halılarda benzer şekilde hijyen koşullarından uzaktır. Halılarınızın bir otomobilin motorunun yıkandığı bir ortamda yıkandığını düşünürseniz durumun vehametini daha iyi anlaya bilirsiniz.

    Profesyonel bir halı yıkama servisi ile çalışmak istemez misiniz?

Arayın gelelim, halılarınızı adresinizden ücretsiz olarak alıp, bir güzel yıkayalım ve söz verdiğimiz gün ve saatte adresinize tekrar teslim edelim. Dilerseniz kapıda kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı
WhatsApp

İletişime geçmek için hemen tıklayınız