Güzelyalı Halı Yıkama


Tekoğlu Halı Yıkama

Güzelyalı Halı Yıkama

Güzelyalı Halı Yıkama hizmetleri profesyonel halı yıkama çözüm ortağınız. Türkiye’nin en büyük halı yıkama kompleksi Tekoğlu Halı Yıkama 20 yılı aşkın süredir hizmet verdiği Güzelyalı’da binlerce müşteri portföyüne sahip kurumsal anlayışı ve profesyonel iş disiplini ile hizmetinizdedir.

  Güzelyalı halı yıkama firması mı arıyorsunuz? Biz buradayız.

  Güzelyalı yastık yıkama firması mı arıyorsunuz? Biz buradayız.

Güzelyalı Battaniye, Nevresim, Yorgan vb. tüm eşyalarınız “Kişiye Özel, El Değmeden” yıkanmaktadır.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Günümüzde halı yıkatmak pek kolay birşey değil. Çağırdığınız servisin gerçek bir halı yıkamacımı olduğundan tutunda, halılarınızın hangi ortamlarda yıkandığına ve hatta gerçekten yıkandığından emin olmak hiçmi hiç kolay değil! Piyasada halı yıkamacı olduğunu iddia eden birçok merdiven altı veya oto yıkamacı bulunmaktadır.

Halılarınızı bir servise teslim etmeden önce o servisin gerçekten liyakat ehliyetine sahip olup olmadığından emin olmalısınız. Zira halılarınız bir otomobil şampuanı ile yine bir otomobil motorunun yıkandığı aynı ortamda yıkanıyor olabilir. Yada merdiven altı bir bodrumda yüzlerce halının aynı pis su ile yıkandığını bu halıların içinde sizinde halılarınızın olduğunu düşünmek bile istemezsiniz.

Güzelyalı’daki hanımların %80’i bizi tercih ediyor.

 • Çünkü biz 20 yıldır Güzelyalı halı yıkama servisiyiz!
 • Çünkü biz, işini aşkla yapan köklü bir halı yıkamacıyız!
 • Çünkü biz, halılarınızı kendi halılarımız gibi düşünerek büyük bir titizlikle yıkıyoruz.
 • Çünkü biz, halılarınızı başkalarının halıları ile asla karıştırmıyoruz.
 • Çünkü biz, teknolojiyi inovatif bir anlayışla takip ve tatbik ediyoruz.
 • Çünkü biz, 100% müşteri memnuniyeti amaçlıyoruz.
 • Çünkü biz, söz verdiğimiz tarih ve saatte teslimat yapıyoruz.
 • Kurumsal, profesyonel ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla Türkiye’nin en büyük halı yıkama kompleksiyiz. 5000m² kapalı alan ve günlük 2000m² halı yıkama kapasitemizle Güzelyalı halı yıkama hizmetlerinde iddialıyız!

  Firmamızda Avrupa’nın bir numarası ERA111 Endsütriyel Naturemax Halı Şampuanları kullanılmaktadır. ERA111 antibakteriyel, antistatik, antialerjik özellikleri ile 100% hijyenik bir halı yıkama deneyimi sunuyor. ERA111 ile halılarınız ilk günkü gibi capcanlı ve yepyeni olacak!

     “Halı Yıkama’da Tekoğlu’nu tercih edin! Eviniz ferah, içiniz rahat olsun!”

  Güzelyalı Halı Yıkama

  Tekoğlu Halı Yıkama

  Güzelyalı halı yıkama hizmetlerinde hertürlü halınızı yıkatabilirsiniz. Her halıyı kendi cinsine göre, özel halı yıkama teknikleri ile yıkıyoruz. Bilindiği üzere her halı aynı yıkama işlemine tabi tutulamaz örneğin, antika halıları makina halıları ile aynı şekilde yıkanması halının antika olması sebebi ile deformasyonlara yada renk atmalarına maruz kalabilir. Bu yüzden her halının yıkanma şekli farklıdır. Bu tür hassas halılarınızı yıkamacınıza teslim etmeden önce yıkama hakkında bilgi alınız. Güvenilir olmayan kişilere halılarınızı teslim etmeyiniz.

  Güzelyalı’da 20 yılı aşkın süredir binlerce müşterimize hizmet veriyoruz. Bize 20 yıldır halılarını güvenerek teslim eden ve çevrelerine tavsiye eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

  Servisimizde yıkatabileceğiniz hassas halı türlerinden bazıları aşağıda belirtilmiştir.

  1. El Dokuma Halı Yıkama

  2. Antika Halı Yıkama

  3. Step Halı Yıkama

  4. Bambu Halı Yıkama

  5. Nepal Halı Yıkama

  Halılarınız Tekoğlu Halı Yıkama’da güvende!

  Whatsapp Destek Hattı
  WhatsApp

  İletişime geçmek için hemen tıklayınız