Gürçeşme Halı Yıkama


Halı Yıkama Şampuanları

Gürçeşme halı yıkama servisi olarak “Vegan” şampuanlar kullanıyoruz. Halılarınıza hiçbir şekilde zarar verecek veya en önemli sağlığınız için problem çıkartabilecek hiçbir bileşeni kullanmıyoruz. Tüm temizlik işlemlerimiz halı yıkama talimatnamesine uygun bir şekilde gerçekleştiriliyor. Çıkmayan leke durumlarında talimatname dışında bir işlem yapılması söz konusu olmadığından müşterilerimiz önceden haber verilerek rutin yıkama işlemleri yapılmaktadır. Unutmayın! hizmet sağlayıcınız çıkmayan bir lekeyi çıkartmayı vaad ediyorsa mutlaka sağlığa zararlı materyaller kullanılacaktır. Sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için bu tür durumlara dikkat etmenizi öneriyoruz.

Tekoğlu Halı Yıkama, halı yıkama firmaları’nın ilklerindendir. Birçok etkinlikte ilçemizde tanınırlığımızı artırmak adına çeşitli sponsorluklar ve etkinliklere destek veren firmamız Gürçeşme halı yıkama dendiğinde istisnasız ilk akla gelen halı yıkama servisi olma özelliğine sahiptir.

Son teknoloji ürünü halı yıkama parkurumuzda halılarınız özenle yıkanır ve asla başkalarının halıları ile karışmaz! Sürekli devirdaym, tamamen temiz su ile CNC makinalarımızca yıkanmakta, özel nem alıcı kurutma odalarımızda kurutulmaktadır.

   “Gürçeşme Halı Yıkama Servisinde Halılarınız daha uzun ömürlü ve daha temiz!”

Unutmayın! Kaliteli temizlik uzman ellerde mümkündür! Bu sayfada olduğunuza göre sizde Gürçeşme’de halı yıkama servisi arıyorsunuz demektir. Vakit geçirmeden bizi arayın! gelip halılarınızı alalım, evinize bahar havası katacak tertemiz bir halı yıkama hizmetini Gürçeşme’deki binlerce müşterimize sunduğumuz gibi sizede yaşatalım.

Gürçeşme halı yıkama fiyatları, müşteri memnuniyeti garantisi politikamız neticesinde büyük bir titizlikle dizayn edilmiştir. Her halının kendine has bir yıkama tekniği ve buna göre de malzemeleri mevcuttur. Bu yüzden tüm halı türlerinin fiyatlarında farklılıklar vardır. Firmamız bütün bu fiyatlamayı müşterilerimizin memnuniyeti için en ekonomik olacak şekilde sunmaktadır.

Whatsapp Destek Hattı
WhatsApp

İletişime geçmek için hemen tıklayınız