Evka-1 Halı Yıkama


Tekoğlu Halı Yıkama

Evka-1 Halı Yıkama Servisi

Evka-1 Halı Yıkama Servisi tüm kısımlarda aynı gün süper hızlı servis hizmeti Tekoğlu'nda

Bugün profesyonel bir hali yikama hizmeti alın!

Kişiye özel halı yıkama nedir?

Kişiye özel halı yıkama’nın açılımı, halılarınız asla başkalarının halıları ile karışmaz! tek bir halının sığabildiği özel üretim cnc makinalarımızca titizlikle yıkanmaktadır.

Halılarınız sıkma işleminde de yine tek bir halının sığabildiği endüstriyel halı sıkma makinalarımızda suyu alınır ve özel kurutma odalarımıza kurutmaya bırakılır.

İşletmemizde CE sertifikalı Avrupa’nın en iyi halı şampuanı ERA111 ürünleri kullanılmaktadır. Era111 Antibakteriyel halı şampuanı %100 hijyen sağlar, halılarınız yıpranmaz.

   Tekoğlu Halı Yıkama Servisinde halılarınız zararlı kimyasallarla asla yıkanmaz!

Sizde Evka-1’deki binlerce müşterimiz arasına katılın, halılarınız ilk günkü parlaklığında, lekesiz ve antibakteriyel olarak evinizi süslemeye devam etsin.

İzmir'in en nezih ilçelerinden Evka-1, 11 kısımdan oluşuyor. Bu büyük semte hızlı hizmet verebilmek için özel bir ekip oluşturduk. Bu ekip Atrium çevresinde merkezi noktalarda konuşlanmış olup müşteri çağrısı aldığı anda en yakın ekip harekete geçiyor ve en kısa sürede adresinize gelerek hizmet işlemine başlıyor. Tekoğlu Halı Yıkama Evka-1 halkına önem veriyor, isteklerinizi ve şikayetlerinizi dikkate alarak hizmetlerini buna göre güncelliyor. Bu sayede %100 müşteri memnuniyetini hedefliyor ve buna göre çalışmalar yapıyor. Dilerseniz hemen Müşteri Yorumları sayfamızdan firmamız hakkında şikayet ve değerlendirmelerinizi yapabilir, diğer müşterilerimize firmamız hakkındaki düşüncelerinizi aktarabilirsiniz.

   Tekoğlu halı yıkama Evka-1 halı yıkama servisi daima yanınızda!

Neden Tekoğlu Halı Yıkama Tercih Edilmeli?

 • Çünkü Tekoğlu Halı Yıkama Servisi sektörde 15 yıllık deneyimi, elit, kurumsal müşteri portföyü ile İstanbul’da binlerce müşteriye %100 müşteri memnuniyeti hedefi ile hizmet veriyor.
 • Tekoğlu halı yıkama Avrupa’nın 1 numaralı halı şampuanı ERA111 Endüstriyel Naturemax tercih ediyor.
 • Halılarınızdaki tüm lekeleri özenle, halıya asla zarar vermeden temizliyor.
 • Tekoğlu halı yıkama’da halılarınız sigortalıdır.
 • Tekoğlu halı yıkama süper hızlı servis hizmeti sunuyor.
 • Güler yüzlü hizmet anlayışı ile hareket ediyor.
 • İşte tüm bunlar biraraya geldiğinde mutlu müşteriler görmek bize işimize daha ehemmiyetli, daha özverili ve daha iyi hizmet anlayışı ile çalışma azmi veriyor.

  Whatsapp Destek Hattı
  WhatsApp

  İletişime geçmek için hemen tıklayınız