Buca Koop Halı Yıkama


Tekoğlu Halı Yıkama

Buca Koop Halı Yıkama Servisi

Buca Koop halı yıkama servisinde halılarınız başkalarının halıları ile karışmadan, yalnızca size özel olarak yıkanır. Servisimiz Türkiye’nin en büyük halı yıkama kompleksi olma özelliğine sahiptir. Bunun nedeni 5000m² kapalı alanda, günlük 2700m² halı yıkama kapasitemiz ve 20 araçlık filomuzdur.

Sertifika eğitimli elemanlarımız ve avrupa’dan ithal özel makine parkurumuz en temiz hizmeti verebilmek için özenle dizayn edilmiştir.

Buca Koop Halı Yıkama Bilmeniz Gerekenler

Halılarınız, kullanıma da bağlı olarak, zamanla yıpranır. Kumaş diplerine ortam ve dış etkenlere bağlı olarak toz, alerjen ve akarlar birikir. Akarlar insan sağlığını ciddi şekilde tehdit eden parazitlerdir ve çok hızlı bir şekilde ürerler. Sayıları çok kısa sürede milyonlara ulaşır. Günlük yaşamın artıklarını genellikle elektrikli süpürgeler yardımı ile temizlediğimizi zannederiz. Oysa ki gerçekte öyle mi? Hayır! sadece zararlıları halı kumaşının dibine itmiş oluruz. Yüzeydeki kaba tozları temizlemekten başka bir şey yapmış olmayız.

İşte bu sebeple bütün temizlik uzmanları minimum altı ayda bir profesyonel bir halı yıkama servisinde, halılarınızı mutlaka yıkatmanızı öneriyorlar. Buca Koop halı yıkama servisi, halı kumaş diplerinde birikmiş bütün zararlıları %99,9 oranında temizlemeyi müşterilerine garanti eder!

Fiyat Politikamız

Buca Koop halı yıkama servisi fiyatlarını, günümüz piyasa koşullarına göre, aşağıda sıralanan etkenler baz alınarak en uygun ekonomik şekilde dizayn edilmiştir.

Bunlar;

 • Halı Türü
 • Leke Türü
 • m² birimi
 • Lokasyon
 • Talimatname
 • Temizleme yöntemi
 • Bakım/Onarım
 • Müşterilerimiz bizi makul fiyatlarla en kaliteli hizmeti veren bir firma olarak tanımlıyorlar ve bu değerlerle biz de her bireysel ve kurumsal müşterimize gereken hizmeti en iyi şekilde sunmanın gururunu taşıyoruz.

  Eğitimli ekiplerimiz Buca Koop halı yıkama konusunda sizlere en iyi hizmeti vermeyi taahhüt eder ve aynı zamanda sizin ve misafirleriniz için evlerinizi daha iyi ve daha temiz bir ortam haline getirmeyi amaçlıyorlar.

  Kullandığımız detarjanlar, sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için Vegan özellikli, doğal ürünlerden oluşmaktadır. Servisimizde halılarınızın sağlığı bize emanet! Böylece, ister rengi solmuş olsun, ister yıpranmış olsun. Tüm halılarınız üstün ve profesyonel bir temizlik sürecinden geçerek evlerinize seriliyor.

  Siz de şimdi profesyonel bir halı yıkama deneyimi yaşamak ister misiniz? Şimdi bizi arayın! Gelip halılarınızı 100% hijyen garantili olarak temizleyelim.

  Whatsapp Destek Hattı
  WhatsApp

  İletişime geçmek için hemen tıklayınız