Bozyaka Halı Yıkama


Tekoğlu Halı Yıkama

Bozyaka Halı Yıkama

Bozyaka Halı Yıkama servisi 20 yıllık deneyimi, Avrupa’dan ithal özel makina parkuru ve 100% müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmetinizdedir.

    “Halılarınız başkalarının halıları ile karışmadan kişiye özel yıkanır.

Firmamız Avrupa’nın bir numarası ERA 111 Endüstriyel Naturemax Halı Şampuanlarını tercih ediyor. Era 111 halılarınızı ilk günkü parlaklığında, pırıl pırıl temizler, Halı diplerine yerleşen kir ve pası söker atar.

Bozyaka halı yıkama firmamız ücretsiz servis ağı sayesinde heran çağrılarınızı beklemektedir. Arayın gelelim, halılarınızı tertemiz yıkayıp teslim edelim.

Tekoğlu Halı Yıkama

“Halılarınızı profesyonellere teslim edin!“

Hergün evimizde geçirdiğimiz vaktin tamamı halılarımızın üzerinde geçiyor. Çocuklarımız halılarımızın üzerinde büyüyor, evcil hayvanlarımız halılarımızın üzerinde yaşıyor, üzerinde yalın ayak günboyu dolaşıyor, tenimizle temas ediyoruz. Bu yüzden halı temizliği büyük önem arz ediyor. Halı diplerinde yuvalanmış mikroplar ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir, bu bağlamda halılarınızı profesyonel bir halı yıkamacıda yıkatmanız çok önemlidir.

Geçtiğimiz yıl yapılan bir araştırmaya göre, ortalama bir evin halıları, tuvalet klozetlerinden 12 kat daha fazla bakteri barındırıyor. Bunların başlıca sebepleri, dış etkenler, evcil hayvanlar ve çerez vb. kırıntıları oluşturuyor. Evde yapılan düzenli süpürme işlemi yalnızca yüzeysel bir temizlik sunuyor. Yüzeyde bulunan kaba toz vb. atıklar temizleniyor ancak kumaş dibine yerleşmiş olan zararlılar için temizlendiklerini söyleyemeyiz. Bu sebeple her altı ayda bir profesyonel halı yıkama firmaları ile çalışmanız, sağlığınız açısından büyük önem taşıyor.

Çağırdığınız servisin liyakat sahibi olduğundan emin olmanız gerekir. Günümüzde merdiven altı veya oto yıkamacılarda yıkanan halılar eskisinden daha çok bakteri taşırlar. Öyle ki yüzlerce halının bir havuz içinde kirli su ile bir arada yıkanması çok tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Aynı şekilde bir otomobilin motoru ile aynı ortamda yıkanan halılar için temizlendi diyebilmek mümkün değildir. Firmamız 20 yıllık deneyimi ile Bozyaka Halı Yıkama da modern makine parkuru sayesinde neredeyse el değmeden halı temizleme uygulamalarını hizmetinize sunuyor.

Temiz derken, gerçekten temiz demek istedik!

Gelişen müşteri portföyü ve teknolojik gelişmelere ayak uydurarak başta kurumsal web sitesi olmak üzere günümüzde 5000 m² kapalı alanda İzmirlilere halı, perde, yorgan, yastık, battaniye, koltuk yıkama ve halı tamiri gibi hizmetleri profesyonel olarak hizmetinize sunmaktadır. Siz de kurumsal bir halı yıkama firması ile çalışmak istemez misiniz?

Whatsapp Destek Hattı
WhatsApp

İletişime geçmek için hemen tıklayınız