Beyazevler Halı Yıkama


Tekoğlu Halı Yıkama

Beyazevler halı yıkama fiyatları ve üstün temizlik sistemleri ile tavsiye edilen, En iyi Beyazevler hali yikama firmasıdır.

Türkiye’nin en kaliteli halı yıkama servisi olan Tekoğlu Halı Yıkama Beyazevler’de 15 yıldır aralıksız hizmet veriyor. Avrupa standartlarında kişiye özel temizlik hizmetlerini Türkiye’ye tanıtan firmamız aynı zamanda Avrupa’nın bir numaralı halı şampuanı ERA111 Endüstriyel Naturemax kullanarak bu alanda da farkını ortaya koyuyor.

Beyazevler’deki tüm müşterilerimiz iyi bilir ki, Tekoğlu Halı Yıkama halılarınıza gereken ilgiyi fazlasıyla gösterir.

İddia Ediyoruz!!

Beyazevler en iyi halı yıkama

Tekoğlu Halı Yıkama

Kişiye özel bant sistemimizde halılarınız başkalarının halıları ile asla karışmaz. El değmeden, özel CNC makinalarımızda özenle yıkanmaktadır.

Servisimiz söz verdiği gün ve saatte halılarınızı teslim eder. Müşteri memnuniyeti başlıca hedefimizdir.

Sizde Türkiye’nin en kaliteli halı yıkama fabrikası ile çalışmak istemez misiniz?

Beyazevler halı yıkama firmaları arasında Tekoğlu halı yıkama tam aradığınız temizlik firmasıdır. 15 yıldır hizmet verdiğimiz semtimizde herkesçe bilinen firmamıza halılarınızı güvenle teslim edebilirsiniz. Halılarınız söz verilen termin süresinde adresinize ilk günkü temizliği ve mis kokulu olarak özel ambalajında teslim edilecektir. Hizmetlerimizden yararlanan tüm müşterilerimiz uzun yıllar boyunca bizimle çalışmaya devam etmekte olan kemikleşmiş bir yapıyı oluşturmaktadır. Birçok müşterimizle artık aile kadar yakın ve samimi bir ortamda çalışmanın hazzını yaşıyor, bu doğrultuda müşterilerimizi memnun edebilmek adına her geçen yıl bünyemizde yepyeni teknolojileri katarak yolumuza devam ediyoruz. Binlerce mutlu müşterimiz arasındaki yerinizi almak için daha neyi bekliyorsunuz? halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Beyazevler’de halı yıkama fiyatları

Servisimiz, verdiği hizmet kalitesi ile mevcut piyasa koşullarında en ekonomik seçenekleri müşterilerine sunmaktadır. Servisimizde aynı zamanda kapıda kredi kartı ile ödeme gibi seçenekler sunuluyor. İster kapıde peşin ödeyin isterseniz, kredi kartı veya banka kartı ile hatta taksit dahi yaptırabilirsiniz.

Önemli Uyarı!

Son zamanlarda temizlik piyasasında onlarca korsan firma peydah oldu. Başta vergi, su, elektrik gibi ülke ekonomisine çok büyük darbeler vuran bu korsan firmalar, sağlığınız açısından hiç hijyenik olmayan koşullarda halı yıkama uygulamaları yapmakta ve geri dönüşü olmayan tehlikelere sizin ve sevdiklerinizin sağlığına kasdetmektedirler. Lütfen çağırdığınız servisi önceden araştırmadan hizmet alımı yapmayınız!

Tekoğlu Halı yıkama sağlıklı günler diler.

Whatsapp Destek Hattı
WhatsApp

İletişime geçmek için hemen tıklayınız